e-Serwis

e-Serwis

Dostępne 24/7 - zamówienia, zakupy, administracja - dostawy i stany magazynowe

DLACZEGO E-SERWIS

 
E-Serwisy, w postaci aplikacji lub spersonalizowanej korespondencji. w znaczny sposób usprawniają nasza pracę; skracają czas potrzebny na realizacje procesów zakupowych, ułatwiają zarządzanie zapasami gazów oraz pomagają w wyborze odpowiednich gazów oraz technologii. Wszystko to, niezależnie od tego, czy jesteśmy w biurze, czy w podróży. Dodatkowe korzyści to: obniżenie kosztów i ochrona środowiska naturalnego, między innymi dzięki rezygnacji z papierowych wersji dokumentów.

W skrócie e-Serwis to:

  • informacje i usługi dostępne zawsze i wszędzie
  • zaprojektowany jako opcja "samoobsługi”, dostasowywany do potrzeb naszych klientów
  • intuicyjne, nieskomplikowane aplikacje z ukierunkowaną funkcjonalnością
  • aktualizacja narzędzi na podstawie opinii klientów
  • sprawna komunikacja i oszczędności dzięki elektronicznej wymianie danych

KORZYŚCI E-SERWISU


Podczas tworzenia platfomy e-Serwis szczególną uwagę, poświęcono jej funkcjonalności jak również intuicyjnej obsłudze. Ponadto, jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, aby  w dalszym ciągu udoskonalać naszą ofertę. 

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Messer, wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby zaprezentować zalety korzystania z produktów Messer.

Jeśli jesteś klientem Messer, ale jeszcze się nie zarejestrowałeś, przejdź do rejestracji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Formularz

Messer customer registration

already SAP customer number
Pan

Contact every page

Kontakt

CHCĘ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Formularz

Basic form with Pardot

Pan
Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.