Informujemy, że strona internetowa http://messergroup.com/pl/ korzysta z plików cookies oraz technologii pozwalających na dostosowanie treści strony do potrzeb i wygody naszych użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowanych technologii znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności”. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia. W przypadku braku zgody, prosimy o zmianę ustawień Państwa przeglądarki internetowej.
Widok zawartości stron

Aktualizacja adresów do komunikacji elektronicznej

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją, która powoduje konieczność sprawnego i szybkiego obiegu informacji oraz maksymalne wyeliminowanie wymiany korespondencji papierowej, prosimy o pilne podanie adresów e-mailowych osoby bądź osób w Państwa firmie dedykowanych do komunikacji w poniższych zakresach:

  1. Realizacja dostaw produktów przez Messer Polska.
  2. Relacje dotyczące wiążących nas umów.
  3. Sytuacje nadzwyczajne takie jak:
  • wystąpienie siły wyższej
  • awarie w przesyle danych (np. poziom gazu w zbiornikach)
  • ograniczenia w działaniu systemów teleinformatycznych (zamówienia, infolinia, itp.)Ad

Informujemy, iż podane przez Państwa adresy e-mailowe, będą w trybie natychmiastowym wykorzystywane do komunikacji między naszymi firmami. Mamy nadzieję, iż podjęte przez nas działania przyczynią się do zahamowania rozprzestrzeniania się CoV-19, a w przyszłości, po ustaniu pandemii, pozwolą na dodatkową oszczędność papieru, co przyczyni się do ochrony naszej planety.

Życząc pozostania w zdrowiu liczymy na Państwa szybką odpowiedź.

Messer Form

Formularz kontaktowy

Adresy e-mailowe osób do kontaktu, prosimy wpisać do poniższego formularza.