Informujemy, że strona internetowa http://messergroup.com/pl/ korzysta z plików cookies oraz technologii pozwalających na dostosowanie treści strony do potrzeb i wygody naszych użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowanych technologii znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności”. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia. W przypadku braku zgody, prosimy o zmianę ustawień Państwa przeglądarki internetowej.
Widok zawartości stron

O nas

Firma Messer Polska Sp. z o.o., należąca do światowego koncernu Messer Group GmbH, działa na rynku polskim od 1992 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i dystrybucja gazów technicznych, specjalnych, spożywczych i medycznych oraz suchego lodu. Poza sprzedażą gazów Messer Polska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci firmy mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów.

Centrala spółki Messer Polska znajduje się w Chorzowie. Firma posiada oddziały w Warszawie, Policach, Poznaniu, Środzie Śląskiej i Kędzierzynie-Koźlu. Dystrybucja gazów odbywa się dodatkowo za pośrednictwem sieci około 80 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Do grona klientów firmy należą największe polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze reprezentujące m.in. przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze.