Informujemy, że strona internetowa http://messergroup.com/pl/ korzysta z plików cookies oraz technologii pozwalających na dostosowanie treści strony do potrzeb i wygody naszych użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowanych technologii znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności”. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia. W przypadku braku zgody, prosimy o zmianę ustawień Państwa przeglądarki internetowej.
Widok zawartości stron

Systemy dostaw

Stosowany przez firmę Messer system logistyczny umożliwia zaopatrywanie klientów w gazy sprężone w butlach stalowych lub w wiązkach butli jak również w gazy skroplone dostarczane autocysternami. Odpowiedni wariant dostaw jest optymalnie dostosowany do poziomu zapotrzebowania.

Messer Polska oferuje zainstalowanie i serwisowanie własnych urządzeń zaopatrzeniowych do magazynowania, odparowywania, mieszania bądź rozprężania gazów, a także instalacje rozprowadzające gazy do miejsc poboru.

Przy stałym, ciągłym zapotrzebowaniu klienta na gaz istnieje możliwość zainstalowania urządzeń produkujących gaz w miejscu jego wykorzystania (systemy on-site). Urządzenia tego typu są każdorazowo dostosowane do indywidualnego profilu zużycia.

 

Systemy dostaw schemat