Informujemy, że strona internetowa http://messergroup.com/pl/ korzysta z plików cookies oraz technologii pozwalających na dostosowanie treści strony do potrzeb i wygody naszych użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowanych technologii znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności”. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia. W przypadku braku zgody, prosimy o zmianę ustawień Państwa przeglądarki internetowej.
Widok zawartości stron

Techniki laserowe

Messer w ramach prowadzonej działalności oferuje cały zakres gazów o najwyższej czystości niezbędnych w szeroko pojętej technice laserowej.

Messer produkuje zarówno gazy wykorzystywane do wytworzenia promienia w laserach CO2, jak również gazy procesowe. Stosowane są one przy cięciu, spawaniu i obróbce powierzchniowej szerokiej gamy materiałów inżynierskich z zastosowaniem źródeł CO2 oraz kryształu ciała stałego (np. Nd:YAG).

Poprzez specjalizację w dziedzinie technik laserowych, wszelkie instalacje wykonywane są tylko i wyłącznie ze sprawdzonych komponentów. Dzięki temu zarówno Państwo jak i my mamy stuprocentową pewność szczelności i najwyższej jakości instalacji.

Dzięki ustawicznym szkoleniom naszego personelu naszym klientom oferujemy również doradztwo techniczne.

Cięcie laserowe
PDF (534k)
Spawanie laserowe
PDF (518k)
Messer Form

Kontakt

Naszym klientom oferujemy również doradztwo techniczne.