Dostawy gazów skroplonych

Dostawy gazów skroplonych

Dostawy gazów skroplonych – stacjonarne zbiorniki magazynowe – instalacje gazowe – telemetria

DOSTAWA SKROPLONEGO TLENU, AZOTU, ARGONU, HELU, WODORU LUB DWUTLENKU WĘGLA

Gazy dostarczane transportem drogowym bądź koleją, w postaci skroplonej lub sprężane, czy do specjalistycznych przyczep, to najbardziej ekonomiczny sposób dostaw dla średnich i dużych zapotrzebowań. Messer zarządza flotą kriogenicznych autocystern dla cieczy kriogenicznych, takich jak tlen, azot, argon lub dwutlenek węgla. W przypadku sprężonego helu i wodoru wykorzystuje się trailery. Przy szczególnych zastosowaniach tj. do transportu żywności czy gazów medycznych, gdzie zastosowanie mają restrykcyjne wymogi norm jakościowych i prawnych, wprowadzono specjalne procedury oraz dodatkowe programy służące monitowaniu łańcucha dostaw.

Każdego dnia, plan dostaw jest przygotowywany na podstawie przyjętych do realizacji zamówień oraz danych pozyskiwanych z systemów telemetrii monitorujących bieżące zużycia gazów. Autocysterny odbierają produkt z zakładów produkcyjnych, a następnie dostarczają go do klienta. Celem jest zapewnienie niezawodności ciągłości dostaw.

STACJONARNE ZBIORNIKI MAGAZYNOWE

Messer oferuje różnego typu i wielkości zbiorniki magazynowe, dostosowane do wielkości podaży na gaz, jak również spełniające wszelkie wymogi jakościowe oraz technologiczne. Aby zaprojektować instalację zasilającą, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

  • jak duże jest zapotrzebowanie na gaz?
  • czy jest potrzeba tworzenia minimalnych zapasów produktu?
  • czy należy zamontować parownicę atmosferyczną, aby zgazować ciecz?
  • czy są specjalne wymagania dotyczące ciśnienia lub przepustowości?
  • w których lokalizacjach zakładu można posadowić zbiornik stacjonarny, aby spełnić wymagania prawne i bezpieczeństwa?
  • jakie dodatkowe środki bezpieczeństwa należy wprowadzić, aby zabezpieczyć pracowników?
  • czy system ma zostać zintegrowany z alarmem?
  • jakie szkolenia są potrzebne pracownikom?

INSTALACJE GAZOWE - UTRZYMANIE I SERWIS

Messer nie tylko wykonuje instalacje magazynujące i rozprowadzajęce gazy, ale także zapewnia ich konserwację oraz niezbędne naprawy zgodnie z najnowszymi przepisami i wymogami prawnymi. Ponadto, może doradzić zmianę konfiguracji parametrów w przypadku, gdy profil zużycia czy inne aspekty zaopatrzenia uległy zmianie.

TELEMETRIA

Klienci oczekują niezawodnych i terminowych dostaw, zgodnych ze składanymi zamówieniami, niezależnie od sposobu dostawy. W przypadku zmiennego poboru gazu, powinno się rozważyć zainstalowanie systemu telemetrii. W celu doboru najlepszego rozwiązania, prosimy o kontakt z przedstawicielem Messer.

On-site

LIN Serwis

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij i wyślij formularz.

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę, chcesz o coś zapytać lub czegoś się dowiedzieć, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i wysłać go do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Napisz do nas

Ikona kontaktu

Formularz

PL_Form_GralContactForm

shopregister.error

Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.