Wyszukiwarka Składów

Wyszukiwarka Składów

Twoja lokalizacja Zlokalizuj mnie


Filtruj:

Punkty sprzedaży gazów

DOSTAWY

Dla klientów dobrym rozwiązaniem jest realizacja dostaw gazów sprężonch, jaką oferuje Messer poprzez sieć punktów sprzedaży. Dzięki poniższej aplikacji możesz szybko zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży. Sprawdź godziny ich otwarcia oraz oferowany asortyment.

W większości przypadków jest możliwość realizacji awaryjnych dostaw w sytuacji wystąpienia nieplanowanego i pilnego zapotrzebowania.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną, jak również telefonicznie dzwoniąc na specjalną infolinię. Dla zarejestrowanych klientów jest możliwość składania zamówień poprzez potral klienta bądź korzystając z aplikacji mobilnej. W ten sposób, można łatwo skompletować koszyk, wykorzystując historię wcześniejszych zamówień i mieć pewność, że możliwość pomyłki jest minimalna. Przy zamówieniu online natomiast otrzymujesz potwierdzenie złożenia zamówienia.

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW

Zapytaj specjalistów, ile butli można przewozić, jakie środki ostrożności należy podjąć dla jakich gazów podczas transportu, jak bezpiecznie obchodzić się z butlami i jakie są przepisy prawne dotyczące transportu. Zapoznaj się również z ulotkami dotyczącymi bezpiecznego obchodzenia się gazami. https://www.messer.pl/bezpieczenstwo

Messer w Polsce

Messer w Polsce

Przeciwdziałanie poważnym awariom

Przeciwdziałanie poważnym awariom

Informacja dotycząca zakładów zwiększonego ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej

Systemy dostaw

Systemy dostaw

Systemy dostaw – instalacje do magazynowania i rozprowadzania gazów – telemetria

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij i wyślij formularz.

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę, chcesz o coś zapytać lub czegoś się dowiedzieć, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i wysłać go do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Napisz do nas

Ikona kontaktu

Formularz

PL_Form_GralContactForm

shopregister.error

Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.