Messer w Polsce

Messer w Polsce

O NAS

Messer to specjalista w dziedzinie gazów przemysłowych, medycznych i specjalnych. Pod marką „Messer - Gases for Life” wytwarza gazy wykorzystywane w przemyśle, ochronie środowiska, medycynie, sektorze spożywczym, technologiach spawania i cięcia, druku 3D, budownictwie oraz badaniach i nauce. Messer dysponuje jednym z największych portfolio produktów na rynku, także opracowuje i optymalizuje technologie zastosowań gazów w najnowocześniejszych centrach kompetencyjnych. Ponadto, Messer dostarcza gazy specjalne, medyczne i farmaceutyczne wraz z gotowymi rozwiązaniami jak również posiada doświadczenie jako niezawodny dostawca kluczowych produktów - na przykład w sytuacjach pandemii.

W większości procesów przemysłowych gazy są tak samo ważne jak woda i energia elektryczna, a przede wszystkim odgrywają istotną rolę w ich dekarbonizacji - na przykład poprzez wykorzystanie zielonego wodoru.

Messer Polska Sp. z o.o., należy do światowego koncernu Messer SE & Co. KGaA , działa na rynku polskim od 1992 roku. Poza sprzedażą gazów Messer Polska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci firmy mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów. Do grona klientów firmy należą największe polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze reprezentujące m.in. przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze.

Centrala spółki Messer Polska znajduje się w Chorzowie. Firma posiada oddziały w Warszawie, Policach, Poznaniu, Środzie Śląskiej i Kędzierzynie-Koźlu oraz biuro handlowe w Gdańsku. Dystrybucja gazów odbywa się dodatkowo za pośrednictwem sieci około 70 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Jako globalny gracz, Messer oferuje swoje zrównoważone produkty i usługi w Europie, Azji i Ameryce. Ponad 10 000 pracowników z powodzeniem współpracuje, koncentrując się na różnorodności i wzajemnym szacunku.

Założona w 1898 roku siedziba spółki znajduje się w Bad Soden, niedaleko Frankfurtu w Niemczech.W 2022 r. Messer wygenerował skonsolidowaną sprzedaż w wysokości 4,164 mld* euro.

* suma Messer Group i Messer Industries, która obejmuje 100 procent udziałów w holdingu Messer Industries.

Punkty sprzedaży gazów

Bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko

Download Files Portlet

Polityka spółek Grupy Messer w Polsce

download.file-list

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij i wyślij formularz.

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę, chcesz o coś zapytać lub czegoś się dowiedzieć, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i wysłać go do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Napisz do nas

Ikona kontaktu

Formularz

PL_Form_GralContactForm

shopregister.error

Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.