Messer w Polsce

Messer w Polsce

O NAS


Firma Messer Polska Sp. z o.o., należąca do światowego koncernu Messer SE & Co. KGaA, działa na rynku polskim od 1992 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i dystrybucja gazów technicznych, specjalnych, spożywczych i medycznych oraz suchego lodu. Poza sprzedażą gazów Messer Polska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie systemów magazynowania i rozprowadzania gazów. Klienci firmy mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i technologiczne w zakresie zastosowania gazów.

Centrala spółki Messer Polska znajduje się w Chorzowie. Firma posiada oddziały w Warszawie, Policach, Poznaniu, Środzie Śląskiej i Kędzierzynie-Koźlu. Dystrybucja gazów odbywa się dodatkowo za pośrednictwem sieci około 80 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Do grona klientów firmy należą największe polskie i międzynarodowe podmioty gospodarcze reprezentujące m.in. przemysł hutniczy, samochodowy, chemiczny, zakłady branży wyrobów i konstrukcji stalowych, przemysł spożywczy, ochronę środowiska, medycynę, laboratoria i instytuty naukowo-badawcze.

O Messer

Download Files Portlet

Polityka spółek Grupy Messer w Polsce

Download selection

Bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko

Składy gazów technicznych

Składy gazów technicznych

Wyszukiwarka składów gazów technicznych – opcje dostawy i zwroty - zamówienia – bezpieczeństwo dostaw

Contact every page

Kontakt

CHCĘ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Formularz

PL_Form_GralContactForm

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.
Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.