Breadcrumb

Składy gazów technicznych

Składy gazów technicznych

Wyszukiwarka składów gazów technicznych – opcje dostawy i zwroty - zamówienia – bezpieczeństwo dostaw

DOSTAWY

Dla klientów dobrym rozwiązaniem jest realizacja dostaw gazów sprężonch, jaką oferuje Messer poprzez sieć punktów sprzedaży. Dzięki poniższej aplikacji możesz szybko zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży. Sprawdź godziny ich otwarcia oraz oferowany asortyment.

W większości przypadków jest możliwość realizacji awaryjnych dostaw w sytuacji wystąpienia nieplanowanego i pilnego zapotrzebowania.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną, jak również telefonicznie dzwoniąc na specjalną infolinię. Dla zarejestrowanych klientów jest możliwość składania zamówień poprzez potral klienta bądź korzystając z aplikacji mobilnej. W ten sposób, można łatwo skompletować koszyk, wykorzystując historię wcześniejszych zamówień i mieć pewność, że możliwość pomyłki jest minimalna. Przy zamówieniu online natomiast otrzymujesz potwierdzenie złożenia zamówienia.

BEZPIECZEŃSTWO DOSTAW

Zapytaj specjalistów, ile butli można przewozić, jakie środki ostrożności należy podjąć dla jakich gazów podczas transportu, jak bezpiecznie obchodzić się z butlami i jakie są przepisy prawne dotyczące transportu. Zapoznaj się również z ulotkami dotyczącymi bezpiecznego obchodzenia się gazami. https://www.messer.pl/bezpieczenstwo

Składy gazów technicznych w pobliżu

Składy gazów technicznych w pobliżu

Twoja lokalizacja ZLOKALIZUJ MNIE


Ogranicz wyszukiwanie do:

Messer w Polsce

Messer w Polsce

Bezpieczeństwo zakładów

Bezpieczeństwo zakładów

Systemy dostaw

Systemy dostaw

Systemy dostaw – instalacje do magazynowania i rozprowadzania gazów – telemetria

Contact every page

Kontakt

CHCĘ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Formularz

Basic form with Pardot

Pan
Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.