Breadcrumb

Opakowania ciśnieniowe i butle gazów specjalnych

Opakowania ciśnieniowe i butle gazów specjalnych

Butle o specjalnych rozmiarach - butle spełniające specjalne wymogi - systemy dostaw

OPAKOWANIA CIŚNIENIOWE – CAN GAS


Gazy jednorodne o wysokiej jakości i mieszaniny gazów są zwykle dostarczane w 10 lub 50 – cio litrowych butlach o wysokim ciśnieniu. W niektórych procesach potrzebne są jednak niewielkie ilości gazów, zakup gazu w dużej butli często wiąże się wówczas z niewykorzystaniem go w pełni. W wielu zastosowaniach jak np. sprawdzanie stałych czujników do monitorowania powietrza w otoczeniu duże butle są niepraktyczne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Messer przygotował gamę produktów do bezpiecznej i wygodnej pracy w terenie tzw. CAN GAS.

Produkty typu CAN GAS to poręczne i lekkie pojemniki ciśnieniowe napełniane gazami czystymi, mieszaninami gazów do różnych zastosowań, ułatwiające pracę na wysokościach, dedykowane do kalibracji i testowania czujników monitorowania składu powietrza, jak również testowania urządzeń pomiarowych do emisji spalin, idealne w obszarach niebezpiecznych.

Zalety opakowań CAN GAS:

  • małe, lekkie i poręczne
  • mogą być przechowywany prawie wszędzie
  • nie stanowią problemu podczas transportu
  • prosta obsługa

SYSTEMY DOSTAW


Aby bezpiecznie usunąć gaz z butli ze sprężonym gazem, ciśnienie napełniania należy obniżyć do pożądanego ciśnienia roboczego. W przypadku CAN GAS, małych opakowań ciśnieniowych ze stali nierdzewnej oferujemy dostosowane zawory i reduktory ciśnieniowe. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Wydawca treści

SPECIALTY GASES

Do you have high standards? We do, too. Specialty gases from Messer

Contact every page

Kontakt

CHCĘ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Formularz

Basic form with Pardot

Pan
Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.