Breadcrumb

Mieszaniny gazów

Mieszanki gazów

Standardowe i indywidualne mieszanki gazów

Standardowe mieszanki gazów do różnych zastosowań

Zdefiniowane mieszaniny gazów - oprócz czystych gazów - są wymagane do standardowych zastosowań w różnych obszarach: od dojrzewania bananów, po zastosowania laserowe i działanie komór jonizacyjnych. Dzięki stałemu składowi, Messer Polska może produkować je, jako standardowe mieszaniny gazów. Wieloletnie doświadczenie firmy Messer i wysoki poziom wiedzy jej pracowników w zakresie rozwoju, produkcji i analizy powodują, że zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wysoki standard jakości, którego oczekują.

Indywidualne mieszanki gazów

Aby spełnić specjalne wymagania naszych klientów, Messer produkuje również indywidualne mieszanki gazowe. Te niestandardowe mieszaniny gazów są produkowane na żądanie. Typowymi przykładami są gazy testowe i gazy kalibracyjne do instrumentów analitycznych. Messer Polska oferuje różne kategorie mieszanek (Tecline, Traceline, Labline i Topline), które określają tolerancję, niepewność i okres stabilności.

Więcej treści

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij i wyślij formularz.

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę, chcesz o coś zapytać lub czegoś się dowiedzieć, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i wysłać go do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Napisz do nas

Ikona kontaktu

Formularz

PL_Form_GralContactForm

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.