Opakowania ciśnieniowe i butle gazów specjalnych

Opakowania ciśnieniowe i butle gazów specjalnych

Butle o specjalnych rozmiarach - butle spełniające specjalne wymogi - systemy dostaw

OPAKOWANIA CIŚNIENIOWE – CAN GAS


Gazy jednorodne o wysokiej jakości i mieszaniny gazów są zwykle dostarczane w 10 lub 50 – cio litrowych butlach o wysokim ciśnieniu. W niektórych procesach potrzebne są jednak niewielkie ilości gazów, zakup gazu w dużej butli często wiąże się wówczas z niewykorzystaniem go w pełni. W wielu zastosowaniach jak np. sprawdzanie stałych czujników do monitorowania powietrza w otoczeniu duże butle są niepraktyczne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Messer przygotował gamę produktów do bezpiecznej i wygodnej pracy w terenie tzw. CAN GAS.

Produkty typu CAN GAS to poręczne i lekkie pojemniki ciśnieniowe napełniane gazami czystymi, mieszaninami gazów do różnych zastosowań, ułatwiające pracę na wysokościach, dedykowane do kalibracji i testowania czujników monitorowania składu powietrza, jak również testowania urządzeń pomiarowych do emisji spalin, idealne w obszarach niebezpiecznych.

Zalety opakowań CAN GAS:

  • małe, lekkie i poręczne
  • mogą być przechowywany prawie wszędzie
  • nie stanowią problemu podczas transportu
  • prosta obsługa

SYSTEMY DOSTAW


Aby bezpiecznie usunąć gaz z butli ze sprężonym gazem, ciśnienie napełniania należy obniżyć do pożądanego ciśnienia roboczego. W przypadku CAN GAS, małych opakowań ciśnieniowych ze stali nierdzewnej oferujemy dostosowane zawory i reduktory ciśnieniowe. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Gazy specjalne

Gazy specjalne

Gazy specjalne Messer - produkcja i bezpieczeństwo - portfolio - zastosowanie

Napisz do nas

Ikona kontaktu

Formularz

PL_Form_GralContactForm

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Zaznaczając potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z Polityką prywatności oraz Informacją o polityce prywatności w kontaktach służbowych spółki Messer Polska. Zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie.